Disclaimer

Dahili içerik için sorumluluk sınırlaması

Sitemizin içeriği elimizden geldiğince ve titizlikle derlenmiştir. Ancak yinede sayfaların güncelliği, verilerin tam, eksiksiz ve doğru oluşu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz.

TMG (Telemediengesetz – Tele Media Act by German law) bölüm 7 paragraf 1'e göre ve genel kanunlar gereğince, servis sağlayıcı olarak biz bu sayfalardaki kendi içeriğimizden sorumluyuz. Ancak TMG'nin 8-10 bölümlerine göre servis sağlayıcı olarak bizler sitemizde bulunan ya da sitemiz tarafından sağlanan harici bilgileri takip etme konusunda herhangi bir yükümlülük altında değiliz. Herhangi bir yasanın ihlali konusunda bilgilendirildiğimizde söz konusu içerik derhal kaldırılacaktır. Bu konudaki sorumluluk ancak ilgili ihlal tarafımızca bilindikten ve tarafımıza bildirildikten sonra kabul edilebilir.

Harici bağlantılar için sorumluluk sınırlaması

Sitemiz diğer sitelere ait bağlantıları içerebilir (“harici bağlantı”). Diğer sitelerin içeriği bizim kontrolümüzde olmadığından bu bağlantıların içerikleri konusunda bir sorumluluk kabul edemeyiz. Herhangi bir durum karşısında bağlantısı bulunan sitelerin sağlayıcıları içeriklerinden ve bu bağlantıdaki bilgilerin doğruluğundan sorumludur. Bu sebeple sitemize yabancı bağlantılar yerleştirildiğinde herhangi bir kanun ihlali tarafımızca fark edilemeyebilir. Böyle bir ihlal tarafımızca fark edilir edilmez ya da tarafımıza haber verildiğinde, ilgili bağlantı biran önce kaldırılacaktır.

Telif Hakkı

Bu sitenin içeriği bu sitenin barındığı (host edildiği) ülkenin telif hakları kanunlarınca korunmaktadır. Bu kanunun kapsamadığı içeriğin düzenlenmesi, kopyalanması gibi işlemler için öncelikle yazar ya da yazarların rızası alınmalıdır.

Veri Koruma

Sitemizi ziyaret ettiğinizde sunucularımızda ziyaretle ilgili bazı veriler tutulabilir (tarih, zaman, ziyaret edilen sayfa). Ancak bu kişisel verilerinizin analiz edildiği anlamına gelmez (örneğin isim, adres, e-posta adresi). Eğer kişisel veri toplanacaksa bu ancak ve ancak site kullanıcısının öncelikli rızası alınarak yapılabilir. Kullanıcıların izni ve rızası olmadan üçüncü kişilerle veri paylaşımı yapılmayacaktır.


İnternet üzerinde veri aktarımının (örneğin e-posta yoluyla) güvenlik açıklarına maruz kalabileceğini belirtmek isteriz. Bu nedenle verileri üçüncü kişilere karşı tam anlamıyla ve kesinlikle korumak imkansızdır. Bu gibi güvenlik açıklarından doğacak olan zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.


Yayınlanan iletişim ayrıntılarının reklam amacıyla üçüncü şahıslar tarafından kullanımına izin verilmemiştir. Onaylanmamış reklam amaçlı verilerin gönderilmesi konusunda yasal haklarımızı saklı tutmaktayız; örneğin; Spam e-postaları.


Kaynak: Mustervorlage.net